بهترین برنامه های پخش کننده موسیقی (موزیک پلیر) اندروید

3.7
(24)

پخش کننده موسیقی پیش فرض گوشی های اندرویدی در اکثر موارد بسیار ساده هستند و هیچگونه امکانات خاصی در اختیار کاربر قرار نمی دهند. در این مطلب از سایت اندروید یار قصد دارم چند برنامه رایگان پخش کننده موسیقی برای اندروید معرفی کنم که برای کار کردن نیاز به اینترنت هم ندارند.

بهترین برنامه های پخش کننده موسیقی (موزیک پلیر) اندروید

1 – پخش کننده موزیک AIMP

برنامه AIMP ممکن است در نگاه اول کمی بیشتر حد ساده و کم امکانات به نظر برسد. در واقع همینطور هم هست 🙂 .رویکرد طراحان برنامه AIMP طراحی محیطی بدور از پیچیدگی برای گوش کردن موسیقی است . هدف این برنامه فقط این است که به راحتی و بدون پیچیدگی خاصی بتوانید موزیک گوش کنید.

دانلود بهترین پخش کننده موزیک برای اندروید/دانلود music player plus/بهترین موزیک پلیر اندروید/دانلود برنامه music player
پخش کننده موزیک AIMP

AIMP تقریبا تمام فایل های صوتی رایج را پشتیبانی می کند و دارای اکولایزر 29 باندی است که می توانید با انجام تنظیمات مد نظر خودتان ، از گوش کردن موسیقی لذت ببرید.

همچنین از حالت پخش استریو و مونو پشتیبانی می کند.

برای دانلود این نرم افزار ساده مزیک پلیر از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

2 – موزیک پلیر JetAudio برای اندروید

جت آدیو نام آشنا برای کاربران کامپیوتر است و از زمان های بسیار دور ، بین کاربران کامپیوتر محبوب بوده است .JetAudio برای اندروید در دو نسخه رایگان و پریمیوم موجود است ولی امکانات نسخه رایگان برای کاربران معمولی و عمومی کافی است و معمولا نیازی به خرید نسخه پولی JetAudio نخواهید داشت .

دانلود بهترین پلیر صوتی برای اندروید/نرم افزار پخش فرمت m4a برای کامپیوتر/نرم افزار پخش فایل ogg/پخش فرمت cda در اندروید/
JetAudio

نکته ای که وجود دارد ، ورژن رایگان برنامه جت آدیو دارای تبلیغات است که البته این تبلیغات مزاحم و ناراحت کننده نیستند.این برنامه دارای یک اکولایزر 10 باندی با 32 تنظیم پیش فرض است که می توانید آنها را تغییر دهید. همچنین دارای افکت هایی نظیر Reverb و x-bass می باشد.

برای دانلود رایگان موزیک پلیر JetAudio از گوگل پلی اینجا کلیک کنید .

3 – برنامه موزیک پلیر Rocket Player (راکت پلیر)

در ابتدای انتشار نرم افزار راکت پلیر ، این پخش کننده موزیک ایرادات بسیاری داشت که بعد از گذشت چند سال از انتشار آن ، بسیاری از این ایرادات رفع شده است .

برنامه Rocket Player اندروید در نسخه رایگان دارایی اکولایزر 10 باندی ، ویرایشگر برچسب آهنگ ها ، تایمر خواب بوده و امکان مدیریت لیست پخش در آن وجود دارد.

برای دانلود رایگان برنامه پخش موزیک راکت پلیر اینجا کلیک کنید.

4 – برنامه فونوگراف Phonograph

فونوگراف یکی از بهترین و جذاب ترین پخش کننده های موسیقی برای اندروید است ولی امکانات بسیار کمی دارد. اگر به دنبال نرم افزار پخش موزیک بسیار سبک و راحت هستید، فونوگراف می تواند انتخاب خوبی باشد.

برای دانلود از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

5 -برنامه Pixel Player (پیکسل پلیر)

این نرم افزار کمتر شناخته شده است ولی کیفیت خوبی دارد. می تواند اکثر فایل های صوتی رایج را پخش کند و دارای 5 کانال اکولایزر است .

برای دانلود از گوگل پلی اینجا کلیک کنید

6 – ایمپلاس موزیک پلیر Impulse Music Player

برنامه Impulse Music Player طوری طراحی شده است که استفاده از آن کاملا راحت باشد.طراح برنامه ادعا می کند که در هر حالتی می توانید از این برنامه به راحتی استفاده کنید حتی اگر در حال رانندگی باشید.

این  برنامه دارای اکولایزر 5 کاناله بوده و امکان تقویت بیس (باس یا صدای بم موزیک) را دارد. همچنین با استفاده از این برنامه اندروید ، موزیک ها پشت سر هم و بدون توقف پخش خواهند شد.

برای دانلود این برنامه از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

7 – پخش کننده موسیقی Shuttle Player

شاتل پلیر برنامه پخش موزیک بسیار سبکی است و به راحتی در اکثر گوشی های اندروید کار می کند .(حتی گوشی های بسیار ضعیف و قدیمی).اگر گوشی شما قادر به استفاده از سایر نرم افزارها نیست و قدرت کمی دارد ، پیشنهاد می کنیم Shuttle Player را امتحان کنید.

این نرم افزار نیز دارای 6 باند اکولایزر و امکان تقویت صدای بم ، پخش کننده پی در پی فایل های صوتی می باشد. این برنامه دارای تایمر خواب است و می توانید آن را تنظیم کنید تا در زمان مشخصی خاموش شود. این برنامه دو نسخه دارد که نسخه رایگان آن تقریبا می تواند تمام نیازهای شما را بر طرف کند.

برای دانلود این برنامه از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

8 – برنامه BlackPlayer (بلک پلیر)

BlackPlayer یکی از بهترین برنامه های رایگان پخش کننده موزیک اندروید است .علاوه بر این که سبک است ، حالت مدرنی دارد و طراحی آن نیز جذاب است .براحتی می توانید در عرض چند دقیقه استفاده از آن را یاد بگیرید.

BlackPlayer دارای 5 کانال اکولایرز است و تایمر خواب نیز دارد. همچنین می تواند فایل های صوتی را پی در پی و بدون توقف پخش کند.این برنامه نیز دو نسخه دارد ولی نسخه رایگان می تواند تمام نیازهای کاربر عادی را برطرف کند و نیازی به خرید نسخه پولی نیست .

برای دانلود بلک پلیر از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

9. برنامه پخش موزیک DoubleTwist

DoubleTwist یک پخش کننده فایل های صوتی بسیار قدیمی است که با کمال تعجب از روز اول تا کنون حتی در نسخه رایگان آن هیچگونه تبلیغی وجود ندارد.

رابط کاربری آن خوب است ولی تقریبا هیچ امکانات خاصی در دسترس کاربر وجود ندارد.بسیاری از امکانات این نرم افزار در نسخه پولی آن قرار دارد که 8 دلار قیمت دارد.

برای دانلود DoubleTwist از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

10 – برنامه اندروید PlayerPro

PlayerPro دارای ویژگی های بسیار خوبی است .با وجود اینکه بسیار از برنامه های اندروید پخش موسیقی در نسخه رایگان تقریبا زشت هستند ، PlayerPro حتی در نسخه رایگان نیز بسیار جذاب است .

در این برنامه می توانید لیست پخش درست کنید و موسیقی های مورد علاقه خودتان را دسته بندی کنید.

برای دانلود این برنامه از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

11 – برنامه اندرویدی Pulsar

اگر گوشی اندرویدی شما بسیار قدیمی و ضعیف است و نمی توانید از سایر نرم افزارهای پخش کننده موسیقی استفاده کنید ، می توانید Pulsar را امتحان کنید.

با وجود اینکه این نرم افزار امکانات خاص و پیشرفته ای ندارد ولی می تواند نیاز شما را برطرف کند.با این برنامه می توانید برای موسیقی های خودتان لیست پخش درست کنید ، روی آنها برچسب بزنید و از تایمر خواب برنامه استفاده کنید .برای  استفاده از اکولایرز 5 کاناله  تقویت بیس آهنگ ها باید نسخه پولی آن را به قیمت 3 دلار خریداری کنید.

برای دانلود برنامه Pulsar از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

12 – پخش کننده فایل های صوتی n7player

n7player دارای رابط کاربری بسیار زیبا و جذاب است . داراری اکولایرز 10 باندی ، تقویت صدا ، پخش پشت سر هم فایل های صوتی و سایت لیست پخش می باشد .

برای دانلود جدیدترین نسخه n7player از گوگل پلی اینجا کلیک کنید.

13 – نرم افزار اندروید پخش کننده موسیقی نوترون پلیر

نوترون پلیر با وجود اینکه ظاهر پیشرفته ای ندارد ولی کیفیت پخش آن فوق العاده است .در صورتی که فقط به برنامه ای نیاز دارید که فایل های صوتی شما را بدون هیچ امکانات جانبی پخش کند، این نرم افزار انتخاب خوبی است .

برای دانلود نوترون پلیر اینجا کلیک کنید.

14 – برنامه Poweramp

Poweramp  یکی از پرطرفدارترین برنامه های پخش کننده موسیقی است.این پخش کننده موسیقی فقط 15 روز رایگان است و بعد از آن باید 4 دلار پول پرداخت کنید تا نسخه دائمی آن را دریافت کنید.

برنامه های پیشنهادی :

این مطلب چقدر مفید بود؟

لطفا ستاره بدید. ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز است .

میانگین : 3.7 / 5. جمع آراء: 24

اولین نفری باشید که رای می دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. سایه می گوید

    سلام وقت بخیر
    در جت اودیو آهنگ میذارم پشت سر هم پخش نمیشن . مثلا از یک می پره به 8
    چیکار کنم که آهنگ ها به ترتیب از یک شروع به پشن بعد 2 بعد 3 و به همین ترتیب؟

  2. محمدرضا می گوید

    ممنون ازراهنماییتون